Yamaç Kır Bahçesi Antalyalıların Uğrak Yeri Oldu

Okunma: 935
Güncel Haber 22 Mart 2019 00:12
Videoyu Aç Yamaç Kır Bahçesi Antalyalıların Uğrak Yeri Oldu
A
a
İşletmeciliğini Tefennili Mustafa Sağlam'ın yaptığı Antalya Çakırlar'da Yamaç Kır Bahçesi hafta sonları Antalyalıların en uğrak yeri oldu.

Zengin kahvaltı ve uygun fiyat politikası ile adından söz ettiren Yamaç Kır Bahçesi,   Çakırların en iyi kahvaltı mekanı oldu.

Ağaçlarında sincapların gezdiği, doğal deresinde ördeklerin yüzdüğü Yamaç Kır Bahçesi işletmesi, 15 Haziran 2018 yılında faaliyete girdi. Açık ve kapalı salonlarıyla 250 kişiye hizmet verebilen işletme, Antalya’dan olduğu kadar Burdur’dan ve Tefenni'den de pekçok misafiri konuk ediyor.

Kendine has el yapımı reçelleriyle, çemeninin eşsiz tadıyla, güveçte yumurta ve sucukları, bazlamadan gözlemeye kadar çok çeşitli yelpazesiyle serpme kahvaltı hizmeti sunan Yamaç Kır Bahçesi, kahvaltının yanında “Kendin pişir kendin ye” hizmeti de sunmakta. Ailecek kahvaltı yapmak isteyenlerin uğrak durağı olacak olan Yamaç Kır Bahçesi’nde çocuklar için oyun parkı ve şişme oyun parkı da mevcut.

İşletme sahibi Mustafa Sağlam,yaptığı açıklamada, toplu organizasyon, doğum günleri, nişan ve düğün gibi özel gün etkinliklerinin düzenlenebileceği Yamaç Kır Bahçesi’ne, tüm Antalya ve Burdurlu vatandaşları beklediğini dile getirdi.

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Tefenni ve Teke Yöresi Güncel ve Tarafsız Haber