Gölhisarspor Tefennigücünden Şükrü Mıhlatısı Transfer Etti

Okunma: 802
Güncel Haber 8 Ocak 2018 19:45
Videoyu Aç Gölhisarspor Tefennigücünden Şükrü Mıhlatısı Transfer Etti
A
a

Gölhisarspor Tefennigücünden Şükrü Mıhlatıs'ı transfer ederek takımını güçlendirdi.

Tefennigücü'lü Şükrü Mıhlatıs Gölhisarspor'a transfer oldu. Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Gölhisarspor,Tefennigücü'nden Şükrü Mıhlatısı transfer ederek, kadrosunu güçlendirdi. Tefenni Belediye Başkanlığında gerçekleşen imza töreninde, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Tefennigücü Başkanı Tahir Ceylan, Teknik Direktör Bülent Bağcı, Gölhisarsporlu yöneticiler hazır bulundu. 1.5 yıllık mukaveleyi imzalayan Şükrü Mıhlatıs'ın ne kadar ücret alacağı açıklanmadı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz transferin gerçekleşmesinden çok memnun olduğunu, Şükrü'nün çok yetenekli oyuncu olduğunu ve Gölhisarspor'da başarılı olacağını inandığını söyledi.
Kulüp Başkanı Tahir Ceylan, Şükrü'nün Gölhisarspor'a transfer olmasını sevindiğini, Şükrü yeteneği ve oyun stili ile ileride profesyonel takımlarda oynayabilecek kapasitede bir oyuncudur. Gölhisarspor'da tecrübe kazanarak üst liglerde rahat futbol oynayabilecek bir oyuncumuzdur. Transferin hayıtlı olmasını diler. Şükrü'ye başarılar dilerim dedi.
Teknik Direktör Bülent Bağcı ise, Tefennigücü olarak ligte zor günler geçirsekte, ligin başında söylediğimiz gibi hedefimiz bundan sonra gençlerimizin önünü açmak olacak, iyi oyuncular yetiştirerek bunların üst liglerde oynaması için çalışacağız dedi.

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Tefenni ve Teke Yöresi Güncel ve Tarafsız Haber