Brezilya'lı Raffael Tefennigücü'nde

Okunma: 812
Güncel Haber 1 Aralık 2018 21:50
Videoyu Aç Brezilya'lı Raffael Tefennigücü'nde
A
a
Tefennigücü Brezilya'lı Raffael'i transfer etti. Aldığı kötü sonuçlarla taraftarını üzen Tefennigücü, Brezilyalı Raffaell'e transfer ederek kötü gidişi dur diyecek. Pazar günü Gölhisarspor ile saat 14:00 de Tefenni'de karşılaşacak olan Tefennigücü, Raffael'i ilk 11 de şans verecek.   
Tefennigücü Futbol Şubesi Sorumlusu Bülent Bağcı transfer hakkında şunları söyledi. Raffael'i sezon başında Tefennigücü'ne transfer ettik. Sezon başından beri takımla çalışmaları katılıyor. Çalışma izni ve bir takım bürokratik engelleri aşmamız biraz uzun zaman aldı. Lisans işlemlerini geçen hafta tamamladık ve tüm engelleri kaldırdık. Raffael'i Tefennigücün'de oynamaması için hiç bir engel kalmadı. Raffael'in etkili oyunu takıma katkı sağlayacaktır. Raffael'in transfer'i Tefennigücü'ne hayırlı olsun. Taraftarlarımızıda  pazar günü Gölhisarspor'la oynayacağımız maçı bekliyoruz dedi.
Tefenni Haber'e açıklamalarda bulunan Raffael şunları söyledi. 2 aydır Tefenni'deyim. Takımla idmanlara çıkıyorum . Takımın kötü gidişi beni de çok üzüyor. Bir takım engellerle karşılaşıldı takıma geç katıldım. Takıma katkı sağlayacağıma eminim. Formamı Tefennigücü için terleteceğim. Taraftarlarımızı maça bekliyorum dedi.
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Tefenni ve Teke Yöresi Güncel ve Tarafsız Haber