Seçimlere 12 gün Kala Adaylar Ne Yapıyor ?

Okunma: 971
Güncel Haber 19 Mart 2019 20:52
Videoyu Aç Seçimlere 12 gün Kala Adaylar Ne Yapıyor ?
A
a
Yerel seçimlere 12 gün kala Tefenni Belediye Başkan adayları seçim çalışmalarını hızlandırdı. 
MHP Belediye Başkanı Adayı Ümit Alagöz, Esentepe ve Yokuş Mahallesindeki seçmenlerine ulaştı. Ev ev, sokak sokak gezerek seçmenlerini ulaşarak yeni projelerini anlattı, ve dertlerini dinledi. Seçmenlerinden oy isteyen Alagöz, yeni projelerinin tanıtıldığı katologları dağıttı.

Başkan adayı Alagöz'e  İl Genel Meclisi üye adayları ve MHP kadın kolları, MHP  İlçe yönetimi eşlik etti.

Ak Parti Adayı Süleyman Başer ev ziyaretlerini sürdürürken gün için son projelerini sosyal medya üzerinden paylaştı. Başer'in dikkat çeken projelerinin başında Kent Konseyi kurulması var. Tek akıl ile değil, ortak akıl ile hareket  edeceklerini, ben yaptım oldu mantığını kabul etmediğini her projede Tefennilinin fikrinin alınacağını söyledi.

Süleyman Başer merkezi hükümetin desteklerini arkalarını alarak ilçe hastanesine uzman doktorların çalışacağı, bölge trafik hastanesine dönüştüreceklerini söyledi. Mevcut Belediye başkanı tarafından Çarşamba gününe alınan Tefenni Pazarı'nı yeniden Cumartesi gününe alacaklarını aktardı.
Tefenni nüfusunun artacağını düşünerek yeniden imar planında değişikliklerin yapılacağını, başta sıcak alfat olmak üzere tüm Tefenni'nin yolları  asfaltlanacak, kaldırımsız cadde sokak kalmıyacak dedi.

Birlik beraberlik mesajlarıda veren Başer, gençlerimizin iş sahibi yapmak için gereken gayreti göstereceklerini, yeni iş alanları kazandıracaklarını, istihdamı önem vereceklerini söyledi. Şimdiye kadar görev yapan tüm belediye başkanlarını ve belediye meclis üyelerini yaptıkları hizmet için teşekkür etti.  28 yıl Tedaş'ta çalıştığını vurgulayan Başer, partiliydim ama partizan değildim. Hangi fikre ve düşünceye sahip olursa olsun her Tefenniliye eşit mesafede yaklaşacağım dedi
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Tefenni ve Teke Yöresi Güncel ve Tarafsız Haber