Çelikler Rent A Car

Okunma: 627
Firma Tanıtım 30 Mart 2018 22:15
Videoyu Aç Çelikler Rent A Car
A
a

1996 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde Onur ve Öner ÇELİK Kardeşler tarafından kurulmuştur. Bünyesinde farklı iş gruplarını barındıran Çelikler Ltd. Şti. 2014 Yılında Adana Seyhan İlçesinde Çelikler Otomotiv adı altında otomotiv sektörüne adım atmış, 2018Yılında da Antalya’da Lüks Araç Galerisini açmış ve sektörde bir adım daha ileriye giderek aynı yıl içerisinde Oto Kiralama faaliyetlerine başlamıştır.

 Dünya'nın önde gelen, kaliteli ve güvenilir araç markalarıyla kiralama sektöründe iddialı ve şeffaf şekilde sağlam adımlarla ilerlemektedir.

1996yılında çıktığımız bu yolda, bölgemizde ve ülkemizde daha iyisini yapma ve sektörün kalitesini arttırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Çelikler, bir girişimcilik öyküsüdür.

Çelikler Rent a Car oluşturmuş olduğu alt yapı sayesinde müşterilerinin web sayfası üzerinden rezervasyon almasını sağlamaktadır.

Gelişen araç kiralama piyasasında, müşteri hizmetinin yanında üstün ve iddalı kalite anlayışınıda sunan Çelikler Rent a Car en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

A-Z'ye her şey online ve tek tık. Tek tıkla rezervasyonunuzu değiştirebilir / iptal edebilirsiniz.

Ayrıca, aracı kiralama ofisinden almak zorunda değilsiniz! Dilerseniz aracı kapınıza kadar getirebiliriz

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Tefenni ve Teke Yöresi Güncel ve Tarafsız Haber